Маскувальні сітки стали однією з важливих ініціатив, започаткованих волонтером організації "Харкову мир" Вадимом. Завдяки його винахідливості та працьовитості, ці сітки стали незамінними елементами для військових на передовій. Історія успіху створення маскувальних сіток відображає значущість цього проекту та позитивний вплив на збереження життя військових. У цьому контексті, досвід та знання Вадима стали ключовими для успішної реалізації проекту. Він зробив значний внесок у розвиток організації та її місії сприяти миру та безпеці нашої країни.

Як задонатити


Monobank грн.

4441 1144 5808 8539

send.monobank.ua/2cS3L49gYB

ПриватБанк грн.

5363 5420 9912 4647

Приват24

PayPal

esperanzaM0020@gmail.com

Wise / PaySend

5168745302766263

Moroz Nadiia

Військові про використання маскувальних сіток:

"У минулому році ми були відправлені на передову лінію в районі Авдіївки. Завдяки маскувальним сіткам, які були розміщені нашими волонтерами, ми змогли захистити свою позицію від ворожих вогневих точок. Вони надали нам важливий елемент покриття, який допоміг уникнути розголошення нашої позиції і залишитися невидимими для ворога"

Ігор
Капітан

"У нашій операції ми мали багато складних завдань, та маскувальні сітки забезпечили нам додатковий рівень захисту. Ми розмістили їх навколо нашої позиції і змогли ефективно приховатися від ворога. Завдяки цьому, ми були успішні в нашій місії та зберегли нашу команду"

Андрій
Сержант

"Під час нашої місії в Харківській області, маскувальні сітки стали незамінним інструментом для нашої безпеки. Ми використовували їх, щоб забезпечити нам прикриття, коли ми змушені були пересуватися під ворожим вогнем. Вони допомогли знизити ризик наших втрат і важливою мірою сприяли нашій місії"

Михайло
Військовослужбовець